Medlemsmiddag 8 november
För att fira att vi äntligen har en fin stor studio – Swinglab så bjuder vi in er medlemmar till en medlemsmiddag uppe på VY.
Fredagen den 8 november klockan 19:00 dukar vi upp en trerätters inklusive ett glas bubbel för det rabatterade priset 445 kronor! Tar du med dig någon som inte är medlem får de också rabatt på middagen och då betalar denne 495 kr.
Förrätt: Halstrad lax, rostad blomkålspuré, sås blanquette, jordärtskockschips, dillolja och rädiskott
Varmrätt: Grillade oxfilémedaljonger, rödvinssås smaksatt med trumpetsvamp, svampduxelle, grillad portabello, rotfruktskaka och ärtskott
Efterrätt: Bakad chokladkaka, mjölkchokladsås, vitchoklad flarn, rostade nötter och vaniljglass smaksatt med tonkaböna
Varmt välkommen!

Senaste nytt
- Fler platser till söndagen på Eskilstunaveckan 15 maj 2025
- Klubbhuset fullbokat från 18:00 fredag 16/5-25 14 maj 2025
- Anmälningstatus Eskilstunaveckan 2025 6 maj 2025
- Anmälningen till The 36 öppnar idag! 29 april 2025