• Medarbetare

    Vi som jobbar på Eskilstuna golfklubb

Göran Lindblad

Verksamhetschef
070-275 13 32
goran.lindblad@eskilstunagk.se

Kontakta mig gärna om:
Frågor som rör vår generella verksamhet

Anders Lundgren

Restaurangchef
016-550 62 48 / 073-422 77 88
anders.lundgren@eskilstunagk.se

Kontakta mig gärna om:
Eventbokningar där mat och dryck ingår

Maria Brostedt

Administrativt ansvarig
016-550 60 42
maria.brostedt@eskilstunagk.se

Kontakta mig gärna om:
Medlemskap och sociala medier

Janne Ekman

Marknadschef
016-550 60 45 / 070-547 60 53
janne.ekman@eskilstunagk.se

Kontakta mig gärna om:
Sponsring, klubbtävlingar och företagsgolf

Cissi Lundh

Fastighet & konferens
016-550 62 42
cissi.lundh@eskilstunagk.se

Kontakta mig gärna om:
Konferenser

Anita Andersson

Ekonomi
016-550 60 44
anita.andersson@eskilstunagk.se

Kontakta mig gärna om:
Din medlemsfaktura

Robert Jonsson

Banchef
016-550 60 46 / 070-854 41 11
robert.jonsson@eskilstunagk.se

Kontakta mig gärna om:
Vår golfbana

Mattias Olofsson

Fastighetsansvarig och shopansvarig
016-550 60 49
mattias.olofsson@eskilstunagk.se

Kontakta mig gärna om:
Vår fastighet och vår shop/reception

Mattias Olofsson

Reception och shopansvarig
016-550 60 49
mattias.olofsson@eskilstunagk.se

Märta Jävergren

Bitr. reception & shopansvarig
016-14 26 29
info@eskilstunagk.se

Alva Abrahamsson

Reception & servering
016-14 26 29
info@eskilstunagk.se

Alfred Gindemo

Reception, servering & junior
016-14 26 29
alfred.gindemo@eskilstunagk.se

Gilbert Claesson – Norbäck

Reception & servering
016-14 26 29
info@eskilstunagk.se

Linus Gillgren

Reception, servering och tränare
016-14 26 29
linus.gillgren@eskilstunagk.se

Håkan Byhlin

Reception & servering
016-14 26 29
info@eskilstunagk.se

David Bogren

Reception & servering
016-14 26 29
info@eskilstunagk.se

Christin Kylbring

Hovmästare & sommelier
016-14 26 29
christin.kylbring@eskilstunagk.se

Är du kock eller vill du jobba i servisen?

Skicka en spontanansökan!
restaurang@eskilstunagk.se

Vi som arbetar ute på banan

Henrik Allenbrant

Vice banchef
016-550 60 47
henrik.allenbrant@eskilstunagk.se

Håkan Bech

Banarbetare
016-14 26 29
banan@eskilstunagk.se

Tomas Arvefjäll

Banarbetare
016-14 26 29
banan@eskilstunagk.se